چهارشنبه سوری پربار

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بیشترازیکماهه همش بدبیاری میاره البته ازنظر آدم

ازنظر من قضابلاست

مثلا رایانه مشکل پیداکردکه فعلا خاموشه وبرای اینکه با کنجکاوی های بیشترپسری عکسهای یادگاری که ازش گرفتیم ازبین نره خاموش شده تایه حافظه جانبی بخریم حدودا 350 هزینه اشه کی بشه خدامیدونه 

بعدتلویزیون خراب شد گفتند صفحه اش اگه چینی باشه700 درمیاداصلش هم نیست الان بیشترازیکماهه توی تعمیرگاهه تا یه مشابهش پیدابشه که صفحه اش مشکلی نداشته باشه میگه حدود450 اینجوری خرجش میشه که هنوز پیدانشده فعلا به یادقدیمها یه تلویزیون کوچیک داریم که 2تاکانال هم بیشترنمیگیره گاهی دستگاه سی دی روبهش وصل میکردیم که اونم چندروز پیش مشکل دارشدالبته بابا درستش کرد و.... 

اینو گفتم تا وسط تعریفهای امشب بدونین فعلا تلویزیون 40اینچمون تعمیرگاهه 

واما قضیه چیه 

یکی ازخواننده های محترم وبلاگم بهم گفت بر بهش بگو نه مهرمیخوام نه بچه رو وطلاق میخوام. من هم برای اینکه ببینم واقعا چی میشه اینکه همش توبحثهامون میگفت بروبدون هیچی طلاقت رومیدم

اول شب که اومد به بهونه ی خوندن یک صفحه اینستاگرام گفتم آدم چه جالب فلان بازیگر که دندونهاش مثل خرشرکه ویه بچه ی مثل کروکودیل داره چون باشوهرش مشکل داشته خیلی شیک اول رفته یکی روپیداکرده باهم آشنا شدند بعدهم به شوهرش گفته بیا جدابشیم من میخوام با فلانی که چندسال هم ازخودش کوچیک تره ورییس فلان شرکت بین المللیه ازدواج کرده تازه ده سال هم ازمن بزرگتره 

گفت خوب که چی 

گفتم فکرخوبیه ها توکه منو نمیخوای منم که تورونمیخوام بیا یکی رویاخودت برام پیداکن یا من خودم پیداکنم بعداازهم جدابشیم قول میدم طرف روراضی کنم یه خونه ی دوطبقه هم باهم بگیریم که بچمون اذیت نشه یه طبقه اش روتوتوش بشین یه طبقه اش رومن .!

(حالا فکرنکنین من اینقدربی حیاشدم ها همینطوری گفتم ببینم آدم چی میگه خیلی هم جدی گفتم که فکرنکنه دارم الکی میگم خودم روهم برای هرنوع عکس العملی آماده کرده بودم) 

باخودم گفتم الان میگه  باشه برو ولی عکس العملش این نبود 

گوشی روگرفته وصفحه اش رونگاه میکنه میگه توچی چی خوندن یوهو این فکرها اومدتوکله ات گفتم: بده به من شاید عکس  دوستم باشه وراضی نباشه میگه خوب باشه من یه نظر دیدم 

میگم پس اشکالی نداره منم یه نظر عکسم رونشون یکی بدم

دیدم چشماشو یه جوری کردواستغفرالهی گفت وبعدمیگه امشب یه چیزیت میشه ها وحرف منظورداری زد

گفتم جون توجونتون کنن تا حرف میزنیم ومیگیم دلمون پره چرافکرمیکنین بایدبریم تورختخواب مگه زنها مثل شمامردهاند 

گفت مگه چی میخوای گفتم خیلی چیزها مثلا دلم میخوادشوهرم دوستم داشته باشه دلش برام تنگ بشه بغلم کنه منو ببوسه حواسش بهم باشه سوپرایزم کنه و... 

آقا میگه خوب منم که همین کارها رومیکنم یوهوازدهنم پرید گفتم کسی که زنش رومیخواد به جای اینکه زنش سوپرایز بشه نمیره شماره جدیدش روبده به دوست دخترش تواگه منو میخواستی تودلت چندتا دیگه راه نمیدادی من دلم به زندگیم خوش نیست خسته شدم اصلا پسری هم ماله خودت اگه قراره تودوستم نداشته باشی میرم یکی ازهمین عرب پولدارها پیدامیکنم که لااقل یه کمربندطلایی یه ویلا تودبی یه کشتی اختصاصی چیزی بهم بده حالا چهارتا مثل توهم هوواوردبالا سرم دیگه مهم نیست 

فکرکنین چشماش شده بوداندازه نلبکی منم سعی میکردم نخندم اخه حوا همیشه حیاداشت ازاین حرفانمیزد  تازه گفتم اره چه خیری دیدم از این کارام بذاربرم خوش باشم اصلا من کلی کارهیجان انگیز دلم میخواد چی چپیدم توخونه تاتوازمسافرت بیای حتی تلویزیون درست وحسابی هم نداریم 

گفت اینقدرچرندنگو زن من میخوامت 

گفتم به یکی بگو باورش بشه خودت میدونی چقدردلم روخون کردی 

گفت من که همه کاربرات میکنم

گفتم یه موقع نچایی مثلا چی کارکردی چه هیجان وسوپرایزی بوده یه تبریک سرموقع بهم گفتی یه جوری که من حس کنم زنت هستم و... 

یکم که گذشت دوباره استغفرالهی گفت وازخونه زدبیرون 

حالا خودمم تعجب کرده بودم این زبون رودربرابرش ازکجا آورده بودم

وقتی برگشت توآشپزخونه داشتم ظرف میشستم اومده ازپشت بغلم میکنه گونه ام رومیبوسه ومن صورتم رومیکشم کنارمیگم مگه نگفتی ازبوس کردن بدت میاد 

میگه من گفتم این مدلیش اشکالی نداره  بعدهم یه جعبه سفیدمیده دستم میگه اینم کادوی روززنت 

یعنی حتی خودش تبریک هم نگفت  ولی من اینبار چشمهام شدهمون نلبکی معروفها 

تادرجعبه روبازکردم دیدم یه ساعت صفحه مشکی خریده حالا خوبه میدونه من ازرنگ سیاه بدم میادها ولی اینقدر شوکه شدم که هیچی نگفتم بعدیه مدت دیدم همینجورداره چشم وابرومیادومنتظره گفتم ممنون گفت خوشت اومد اینم سوپرایز  اومدم بهش بگم رخت بعدعیدبه دردگل منارمیخوره اما زبونم نچرخید گفتم توازاین کارها نمیکردی  انتظارنداشت اینو بگم ولی گفتم میدونی تواین هفت سال این دومین باریه که بهم کادوروز زن میدی به هرحال ممنون (خشک برخوردکردم بخاطراینکه دربرابر کادوهای من هیچ وقت عکس العمل خاصی نشون نمیده گفتم اینبار منم جوری برخوردکنم که فکرنکنه بایه ساعت خرشدم گرچه ساعته روزیاددوست ندارم ولی همینم نمیدونین برای آدم چقدرسخت بوده یعنی خیلی بهش سخت تموم شده حرفای من) 

تازه فاکتورشم میذاره کف دستم که یعنی ضمانت نامشه  بازش کردم 190 هزینه کرده بود یبارتوحاملگیم برام یه بلوزنخی خرید به مناسبت روززن یادمه اون روزخیلی ذوق زده شدم. 

میدونید چیه امشب واقعاسوپرایزشدم ولی دلم خوش نشد تازگیها یاازش متنفرمیشم یا بی حس بی حس  اخه نه به کادودادنش نه به اینکه میره یه گوشه میشینه ویواشکی وبااسترس تند تند به یکی پیام میده صفحه موبایلشم کج روبه دیوارگرفته که یعنی کسی چیزی نبینه اینقدرکارش تابلوبودانگار داشت دزدی نیکردومیترسیدیکی ببینتش شاید باید حتما همچین چیزی روتجربه کرده باشیدتامتوجه منظورم بشید 

بعد کادودادنش هم رفته بیرون توراه پله ها صدام میزنه میگه اینم هیجان میبینم یه تلویزیون 48 اینچه آک بنده میگه خوبه خانم هیجان زده شدی 

میگم پولش روازکجا میدی توکه توقسطهای مغازه موندی 

میگه قسطی باچک 

میگم مامگه تلویزیونمون روندادیم تعمیرمیگه اونو میخوام بفروشم 

یعنی نمیدونم چی توسراین بشرمیگذره یامعنی هیجان رونمیدونه یا اضافه شدن فکروخیال برای قرض وقوله هامون شده هیجان من خودم خبرندارم 

یکی نیست بگه ماکه ازدست پسری میزتی وی روجمع کردیم وتی وی روگذاشتیم رواوپن حالا این تی وی بزرگتر چه به دردمامیخوره 

میدونید درهرحالتی حرف حرف خودشه. ببینید یه کاری بخواد بکنه میکنه نه خستگی خودش مهمه نه بی پولیش نه حتی وقتش 

فقط امشب سه بارگفت من میخوامت وچرندنگو سه بارهم استغفرالله گفت بعدهم طبق همه ی سه شنبه ها رفت سالن 

واین غیرتی شدن وسوپرایز شدن وهیجان زده شدن همش شدچهارشنبه سوری امسال ما 

شایدبگیدخوب یه حرکت مفیدکرد یه ذره ترسیدیااینکه حرفاش الکیه وته دلش تورومیخواد ولی مگه میشه آدم یکی رو بخواد اونم اینجوری بعد یواشکی هم پیام بازی کنه بامخاطبی که حدس زدنش راحته  

آدم عوض نمیشه بهش گفتم توخیلی خودخواهی هم خدارومیخوای هم خرما رو

میگه مگه بده 

بعدهم میگه دیگه نروچرت وپرت تواینستاگرام بخون هوابرت داره 

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی