دلم گرفته دوباره

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حوا میخواد غرغر کنه شما جدی نگیرید اززورناراحتی فقط میخوام بنویسم راحت بشم 

ازخودم بدم میاد وقتی میگم ضعیفم یعنی ضعیفم اصلا انگارخودم خواستم که ضعیف باشم اره همش تقصیر خودمه

خودمم که بدعادتش کردم 

دوباره یه عالمه چرا اومد تو مغزم 

دوباره زورم که به آدم نرسید شروع میکنم خودم رومآخذه میکنم 

خوب صدالبته که خودم مقصرم وگرنه منم دل وجرات داشتم مثل بقیه زنها یی که ازشوهراشون جداشدند جدامیشدند گورباباش میخواد مهریه بده میخواد نده چرااینقدردلم شوربچه ام رومیزنه که خدای نکرده اونم بشه مثل آدم بره وپشت سرشم نگاه نکنه کیه یادش باشه مادرش چقدربراش زحمت کشیده 

یعنی ماکه هممون یکی یه پست پراحساس برای مادرهامون میذاریم وکادو وشیرینی وتلفن وتبریک و... چه گلی به سرمادرهامون زدیم 

یعنی اندازه نگهبان خونه اش هم ارزش ندارم. 

مطمئنم اون سنجابه روهم برای خودش خریده یااصلا برای یکی دیگه خریده الکی داستان سرهم کرده وگرنه چرابایدخبرمرگ یه سوغاتی روبرام بیاره من که بهش نگفته بودم برام چیزی بخره 

ناراحتیم میدونین ازچیه ازاینکه ازبی عاطفه ترین شخص زندگیم بااون سابقه خوشگلش هنوزته دلم انتظار دارم که یه محبتی نشون بده

یه لحظه خودتون روجای من بگذاریدازروی اعتقاداتم باکسی که نمیتونم دوست بشم شوهرخودمم که محل سگ بهم نمیذاره بااین همه نیازاحساسی هم که خلق شدم  خداهم که  اصلا ازروی خدابودنش بامنه بنده گناهکارش حرف نمیزنه لااقل اروم بشم شماها هم که بعضیهاتون واقعا لطف دارین خوب شرط انصاف نیست 139 نفرمثلا یک پست روبخونند بعد 36 نفر برات کامنت بذارند (شماها توجه نکنین فقط دارم غرغر میکنم) 

اصلا خل شدم رفت

بغض کردم رفت 

گریه هم آرامم نمیکنه

چرامن احساس نیازدارم چراهرچی تلاش میکنم بازم این احساسها ازبین نمیره شدم یک عددحوای عقده ای

حالا این همه غرغر ازکجا ست 

ازاین جا که حوا دلش سوخت ودوباره سفره هفت رنگ برای آقا پهن کرده  آقای آدم ساعت 12 شب اومده خرده خوابیده صبح رفته مغازه برای استراحت که اومده اسباب اثاثیه که شب قبل باخودش آورده ومن دست بهش نزدم به این امیدکه میخوادسوپرایزم کنه رومیگه بازکن ببربذارتوکمدم

اندازه ی دوتا چمدان برای خودش چیزخریده نه اینکه احتیاج داشته باشم ولی حتی نکرده یه چیز کوچیک برای پسری بگیره ازکاپشن وشلوارلی وتیشرت و... تالوازم جانبی برای ماشینش 

یعنی حتی اندازه ماشینش هم ارزش ندارم 

حالا میبینین عقده ای شدم. یعنی روززن که نبودگفتم میادحضوری یه کادویی تبریکی چیزی میگه ولی هیچی اون سنجابه هم که اصلا معلوم نیست کجاست تازه آقا همش میگه پول ندارم 

ازخودم بدم میادکه هنوزازهمچین آدمی انتظار دارم ازخودم بدم میادکه تبریک شوهرم برام شده عقده 

حالا پسری باچه ذوقی هی میگه بابا چی خریدی من بهش چی بگم 

بگم تقصیرمنه که با یه آدمی ازدواج کردم که حتی خودش روبه بچه اش ترجیح میده 

شایدیه عده اتون بگید مهم نیست خودت بروبیرون برای خودت خریدکن وخوش باش 

اما واقعا دلم میخواد کسیکه اینهمه به خاطراینکه اسمم تو شناسنامه اشه وباوجود همه اذیتهاش فقط یکم دوستم داشته باشه کدوم یکی ازشما ها دوست ندارید کسی دوستتون داشته باشه 

اینبار ازخدایه کادوی خوب میخوام ازخدایی که این آدم روقسمت من کردآدمی که قدرمحبت رونمیدونه که حتی یه پیام خشک وخالی بهم بده لااقل بگه ممنون که برای بچه ام مادری میکنی نه اینکه بگه مادرشی وظیفته به من چه 

خدایا ازتوطلبکارم تمام روزهایی روکه بقیه توزندگی مشترکشون به خوشی میگذرونند ومن به خاطربنده ای که توآفریدی دارم بابغض میگذرونم 

ازبنده ات به توشکایت میکنم مگه شادکردن دل یه زن چقدرخرج داره مگه درآغوش کشیدن وبوسیدن موهاش چقدرزحمت داره 

جوری بامن رفتارمیکنه انگار جوزام دارم

. چه خوب که این پست رونوشتم الان اشکم دراومد میدونم گریه کنم آرومترمیشم 

خیلی خودم رو مشغول کردم که توروش نیارم  نمیخوام بدونه محتاجش هستم بسه هرچی حقم روازش گدایی کردم وهیچی نصیبم نشد 

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613