مزاحمت

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیروز از قالیشویی زنگ زدند میخواند قالی ها روبیارند

میگم :تا دوشنبه صبرکنید

میگه :  ما با ر زدیم نزدیک خونتونیم اگه نمیخواین میبریم انباربعدعیدبیایین تحویل بگیرین 

گفتم: گیرم من خونه نبودم چی قبلش نبایدهماهنگ کنین

میگه :مازنگ زدیم به شوهرتون
میگم: ولی چیزی به من نگفته درضمن من الان هزینه اش روندارم پرداخت کنم حرفی ندارم بیایید بذارید ولی هزینه اشو وقتی شوهرم ازماموریت برگشت میدم
بعدکلی بحث کردن زنگ زدم آدم میگه کسی به من زنگ نزده اشکالی نداره بذارند توراه پله

میگم: اونبار هم همینوگفتی آقاهه اومدتوخونه الان که اینجا نیستی وپول هم به اندازه ندارم

آدم هم کلی پیغام میده که به قالیشوییه بدم 

اینبار میگم: نخیر من زنگ بزنم  این تنش میخواره هی چرندمیگه درسته اینجانیستی تلفن که داری زنگ بزن بهشون خودت حرف بزن وگرنه من درروبازنمیکنم اصلا قالی هم نمیخوام

بالاخره تورودربایستی جلوی همکاراش که کنارش بودند قبول کرد

یعنی اینقدر نمیفهمه اخه مجبورشدم واضح بگم مرده قالیشوییه دفعه قبل چیکار کرداونوقت بازم میگه خودم زنگشون بزنم

بالاخره آقا تصمیم 5+1گرفتند میگند :زنگ بزن بابات بیاد پیشت به مردقالیشوییه هم گفته بره پیش داداشم تومغزم  ازش پول بگیره

میگم: خوب بگو داداشت هم بیاد قالی هاروازش تحویل بگیره

میگه :دلم نمیخواد

بگذریم بالاخره بابااومدهمون موقع هم قالیشوییه اومد

راستش بایدمیدیدندش تابفهمین باوجود بابا چجوری نخ میداد 

منم تنم میلرزید جلوی بابا، خجالت میکشیدم، رفتم توآشپزخونه خودم رومشغول کردم،

آقاهه میگه: بیاپس من معطل توام کلی کاردارم

میگم: پدرهستند نیازی به من نیست 

میگه: پس خودشوهرت کو؟ 

بابا ازلجش میگه :خارجه 

مرده میگه: رفته کرمانشاه؟ 

بابا میگه :نه عراقه 

آقا مرده ماله همین محله خودمونه آدم،  گفت میشناسم،  یعنی

اونوقت هرچی بابا جواب بی سروته بهش میده که یعنی متوجه بشه و پرس وجونکنه، تازه بدتر میکنه.  جالبتر هرچی بابا حرف میزنه میخ شده به من ومخاطبش منم 

بابا هم گفت: آقا ماهم کارداریم بیزحمت ایناروپهن کنیدمامیخوایم جایی بریم،  عجله هم داریم. بعدهم زیر لبی باخودش میگفت :عجب آدم کیفیت. 

کلا بابا وداداشم زیادی اهل دعوا واین چیزها نیستند مثلا اوج فحششون (بی ادب وبی نزاکته)  توعصبانیت هم فوقش دادمیزنن، همیشه ازاین اخلاقشون زجر کشیدم. مثلا میزنند روشونه یارومیگند برو داداش دنبال دردسرنباش. 

مثلا وقتی نتونست تحمل کنه به من گفت: بروتواتاق همین.   

بعدش که مرتیکه رفت کلی با باباخودش غرغر میکرد که: چقدرآدم بی غیرته 

به من هم میگفت :دیگه وقتی آدم نیست قبول نکن وبذارخودش این کارها روانجام بده. اصلا قبول نکن، نمیگه خدای نکرده یکی بلایی سرزن وبچه اش بیاره. 

اخه مرتیکه داره میره بیرون دادمیزنه میگه :آبجی مارفتیم کاری ندارین؟ 

باباهم زده روشونش وگفته: اگه کاری باشما داشتندشوهرشون خدمتتون میرسند. 

نمردم و بدترازآدم روهم دیدم.! 

این چندروزه چندبار الکی الکی نفس تنگی گرفتم، نمیدونم ماله موادشوینده است یاعصبیه. 

پنجشنبه وجمعه حالم خوب نبود.،ولی دیروزتاحالا بهترم.

دیروزظهر مامان گفت غذامیاره دورهم بخوریم.  باباکه رفت یک ساعت بعدش باهم اومدند چه حس خوبی بود،  یباردیگه احساس کردم هنوزدخترخونه ام. 

خیلی وقت بودهمچین حسی نداشتم. 

الان نزدیک ده ساله اسفندماه که میشه من یه عالمه مزاحمت تلفنی پیدامیکنم.،البته همشون زن هستند!

چرا؟ 

حالا میگم

یه لیلا خانمیه که آرایشگره ، من نمیدونم شماره موبایله منو کجا نوشته؟!  رو تابلو یا کارتی،  که فقط هم اسفندزنگ میزنند وقت آرایشگاه بگیرند.  هربار توضیح میدم بازقطع میکنن،  باز میگیرند. 

دیروز منتظر بودم داداشم پیام بده شماره حساب برام بفرسته  که بدم آدم بقیه پولش روبریز ه حسابش،  دیدم ازیه شماره ناشناس پیام اومده:( که عزیزم به این شماره کارت پول روبریز چون میخوام برای همین  کارت به کارت کنم شمادیگه یکباره براش کارت به کارت کن). به داداشم پیام میدم میگم: این شماره ماله توهست 

میگه: نه 

یک ساعت بعدازهمون شماره تماس گرفته یه زنه میگه :چرانریختی؟ 

دوباره یک ساعت توضیح میدم. 

میگه :[ ایشون دختردایی  منه(یعنی همون لیلا خانمه)  من هروقت اومدم اصفهان بهش میگم ببینم چی میشه،  ومن شماره دیگه ای ازش ندارم که!] 

ومن موندم چندساله یعنی لیلا خانم نفهمیده چی شده؟!  نگفته لااقل یه زنگ بزنم معذرت خواهی کنم؟! 

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613